https://www.mijnvakbond.nl/Mag-een-bedrijf-de-werktijden-wijzigen,-terwijl-de-OR-van-niets-weet


Mag een bedrijf de werktijden wijzigen, terwijl de OR van niets weet?












Mag een bedrijf de werktijden wijzigen, terwijl de OR van niets weet?

Mag een bedrijf de werktijden wijzigen, terwijl de OR van niets weet?

Uw werkgever heeft volgens artikel 27 van de WOR (Wet op de Ondernemingsraden) voor een aantal voorgenomen besluiten de instemming van de ondernemingsraad (OR) nodig. Het wijzigen van een werktijdenregeling valt hier ook onder. Uw werkgever kan de oude werktijdenregeling dus niet zomaar eenzijdig wijzigen.

Gratis tips & sectornieuws

Elke maand een update van het laatste nieuws in jouw sector & tips om met plezier te werken.

'Josien Konings: 'Ik vind de vernieuwde ezines zo nuttig voor mijn werk!'

Deze site gebruikt cookies om ervoor te zorgen dat we u de best mogelijke ervaring geven.
Strict noodzakelijke cookies
Deze cookies zijn strikt noodzakelijk om over de site te navigeren, of om te voorzien in door u aangevraagde faciliteiten.
Functionaliteitscookies
Deze cookies verbeteren de functionaliteit van de website door het opslaan van uw voorkeuren.
Cookies van derden
Op diverse pagina's maken we gebruik van Twitter, YouTube, Facebook en andere sociale media. Bijvoorbeeld door een video van YouTube te tonen die u direct kunt afspelen. Of door tweets over een bepaald onderwerp te groeperen zodat u snel op de hoogte bent.
Meer weten...