https://www.mijnvakbond.nl/Mijn-werkgever-is-van-plan-de-werktijden-van-het-personeel-te-veranderen,-mag-dat


Mijn werkgever is van plan de werktijden van het personeel te veranderen, mag dat?












Mijn werkgever is van plan de werktijden van het personeel te veranderen, mag dat?

Mijn werkgever is van plan de werktijden van het personeel te veranderen, mag dat?

Op zich kan de werkgever de werktijden van al het personeel wijzigen, maar dan geldt wel artikel 27 van de Wet op de Ondernemingsraden, lid 1 onder b: "De onderneming behoeft de instemming van de ondernemingsraad voor elk door hem genomen besluit tot vaststelling, wijziging of intrekking van een werktijd of vakantieregeling." Als het om een regeling gaat, van toepassing op een groep medewerkers of al het personeel, is het dus aan de OR om daarmee in te stemmen. 

Gratis tips & sectornieuws

Elke maand een update van het laatste nieuws in jouw sector & tips om met plezier te werken.

'Josien Konings: 'Ik vind de vernieuwde ezines zo nuttig voor mijn werk!'

Deze site gebruikt cookies om ervoor te zorgen dat we u de best mogelijke ervaring geven.
Strict noodzakelijke cookies
Deze cookies zijn strikt noodzakelijk om over de site te navigeren, of om te voorzien in door u aangevraagde faciliteiten.
Functionaliteitscookies
Deze cookies verbeteren de functionaliteit van de website door het opslaan van uw voorkeuren.
Cookies van derden
Op diverse pagina's maken we gebruik van Twitter, YouTube, Facebook en andere sociale media. Bijvoorbeeld door een video van YouTube te tonen die u direct kunt afspelen. Of door tweets over een bepaald onderwerp te groeperen zodat u snel op de hoogte bent.
Meer weten...